«МЖК «Оболонь» прикрашає оболонську набережну скульптурами

Минулого літа оболонську набережну прикрасило відразу дві нові скульптури – ретриверів та царівни – жабки. Відтак ошатних місць, де можна помилуватися краєвидами та сфотографуватися на пам'ять, стало більше. Ідея появи нових скульптур належить голові правління «МЖК «Оболонь» Василю Антонову. Фінансово реалізувати ідею допомогло рідне підприємство, а творчу реалізацію забезпечив ужгородський скульптор Олексій Шамшура . До речі, саме він автор групи скульптур на оболонській набережній  - «Сад каміння», який розташований поруч із елегантними новобудовами будівельної компанії «МЖК «Оболонь» за адресою: Оболонська набережна, 2.

Композиція з двох собак породи ретриверів втілює у собі пам’ятник вірності. Здавна собака у свідомості людини втілює відданість, дружбу, вірність.  На жаль, часто саме цих відчуттів не вистачає у спілкуванні поміж людьми. Діти охоче граються з собаками, осідлавши їх неначе маленьких коників. Сміх та лагідні посмішки лунають біля пам’ятника собаці-мамі та її дитинчаті.

Інша скульптура  - царівни-жабки повертає дорослих спогадами у дитинство, а малечі демонструє одного з улюблених персонажів казок.

За традицією, яка вже, мабуть, ніхто і не знає коли народилася, скульптурам перехожі потирають носи та стрілу, потай загадуючи бажання. З такою прикметою можна зустрітися у багатьох туристичних місцях світу. Відтер і на Оболоні, яка теж давно стала туристичною Меккою, є свої «магічні амулети», що привертають прихильність долі.

Далі буде…