ТОВ "МЖК" Оболонь "профінансувало спорудження пам'ятного знака воїнам-патріотам на Оболоні

9 жовтня на Оболоні у сквері по вулиці Мате Залки, 7/5 було урочисто відкрито пам’ятний знак воїнам –патріотам. Пам’ятник вшановує справжніх героїв і патріотів України, які з честю та гідністю виконали свій військовий обов’язок у різний час, у різних державах. Болісною раною був і залишається Афганістан, який забрав тисячі життів молодих юнаків. Посивілі завчасно воїни-афганці стояли пліч-о-пліч з учасниками антитерористичної операції. АТО – це чергове випробування на міць та гідність, волю та мужність, патріотизм.

         Пам’ятний знак воїнам-патріотам України встановлено з ініціативи громадської організації «Спілка ветеранів Афганістану Оболонського району», яку очолює Вадим Марченко, за сприяння Оболонської райдержадміністрації та за активної фінансової підтримки Василя Антонова – голови правління ТОВ «МЖК «Оболонь». Василь Іванович спільно із компанією МЖК «Оболонь» профінансував спорудження пам’ятного знаку. Встановлено його було також силами ТОВ «МЖК «Оболонь». Скульптор знаку - Олександр Красноголовець, а авторка проекту – Катерина Марченко.

         Скульптура являє собою фігуру солдата у формі воїна-афганця, який простягає руку уявній людині – як символ руки допомоги та підтримки всім, хто її потребує.

         До речі, пам’ятні знаки воїнам Великої Вітчизняної війни, що поблизу станції метро «Мінська», та чорнобильцям (поряд з пожежною частиною) також установлені будівельниками товариства «МЖК «Оболонь».