ТОВ «ПрімІнвест» - надійна фінансова компанія. Підтверджено національним рейтингом!

Упродовж 7 років Національний бізнес рейтинг, побудований виключно на офіційних даних Державних органів статистики України, здійснює моніторинг діяльності понад 300000 підприємств України та визначає лідерів кожної галузі. За підсумками моніторингу за 2011 рік в напрямку «Інше фінансове посередництво» підприємство ТОВ «Фінансова компанія «ПрімІнвест» зайняло 22 місце та визнано як «Лідер галузі 2011».  
    Національний бізнес-рейтинг (НБР) - комплексна рейтингова програма, що визначає справжніх лідерів економіки України виклично на основі офіційних даних державних органів статистики та втілює у своїй діяльності принципи європейських економічних рейтингових програм: об’єктивність, чесність, прозорість, масштабність, незаангажованість, доступність, комплексність оцінки, відповідність міжнародним стандартам якості та критеріям оцінки. Її співорганізаторами виступають: Комітет економічного розвитку, Торгово-промислова палата України та інформаційно-аналітичне агентство «СтатІнформКонсалтінг».
    Фінансова компанія «ПрімІнвест» протягом дії даної моніторингової компанії в Україні неодноразово визначалася «Лідером галузі», що свідчить про її стабільність і   надійність та гарантує безпеку її партнерам та інвесторам.